Paste this text into a new blog post

Follow on Bloglovin

Obserwatorzy

poniedziałek, 17 września 2012

kiss me hard before you go.Lana Del Rey-''produkt doskonały'', spójna w każdym calu. Swoja szczerością, naturalnością, niesamowitym głosem, genialnymi piosenkami  oraz wyglądem i stylem gwiazdy starego kina podbiła moje serce.
Poniżej kilka najlepszych piosenek Lany:
4 komentarze:

 1. Spójna w każdym calu? Ola, nie bądź śmieszna! -_- Posłuchaj sobie pierwszej płyty Lany, a raczej pierwszej płyty Kill Kill wykonanego przez Lizzy Grant!

  Lana wcale nie jest gwiazdą! Jest świetnie sprzedającym się produktem. Marną podróbką takich gwiazd jak Nancy Sinatra etc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem ,że jest ona wytworem sztabu specjalistów, ale w jej przypadku wgl mi to nie przeszkadza. Słuchałam jej wszystkich piosenek i zdania nie zmieniam:) Jak to się mówi o gustach się nie dyskutuje,a Nancy, to klasyk ! <3

   Usuń
 2. Mi się podoba chyba jej każda piosenka, pomimo tego że jest już jesień to idąc do szkoły nadal nucę sobie pod nosem Summertime Sadness.

  Coś mi się obiło o uszy, że na początku tego tygodnia była w Warszawie i śpiewała w jakimś teatrze ...szkoda tylko, że dowiedziałem się o tym tego samego dnia;(

  OdpowiedzUsuń