Paste this text into a new blog post

Follow on Bloglovin

Obserwatorzy

czwartek, 9 sierpnia 2012

Bang! Bang!

WOW 3tys. wejść na bloga w 10 min O.O , a to wszystko za sprawą publikacji moich stylizacji na papilocie. Wraz z moimi stylizacjami pojawiło się kilkadziesiąt komentarzy (oczywiście negatywnych). Dowiedziałam się z nich, że jestem rozpuszczonym clownem z nadzianymi rodzicami. Bang! Trafili idealnie. Codziennie wychodzę z siatami pełnymi  zakupów  z sądeckich butików Prady,Versace i D&G. Dziękuje też za dopisanie do majątku moich rodziców co najmniej 3 zer. Nie ma to jak opływać w wyimaginowanym luksusie. 

Dziękuje Wszystkim zarówno za pozytywne komentarze i maile, jak i konstruktywną krytykę. Bardzo mi miło, że w tak krótkim czasie przybyło mi wielu nowych obserwatorów. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak mnie to cieszy :)

Dzisiejszy secik jak zwykle na bogato : buty ze szczerego złota Louboutin (deezee), kapelusz Prada (H&M), ręcznie szyta koszula i spódnica od Versace (sh), 10,48-karatowy pierścionek od "Lobortas Classic Jewelery House", okulary Prada(H&M)

Teraz lecę być bogata i kiczowata gdzie indziej kisskiss                                                                      

6 komentarzy:

 1. Nie wiem jaka jesteś prywatnie, czy jesteś rozpuszczona, czy nie oraz ile wydajesz na ubrania, ale muszę przyznać, że większość Twoich stylizacji to jest dokładnie to, co mi się podoba najbardziej :)
  No i Twoje włosy- rewelacja, bardzo zazdroszczę! :) Pielęgnujesz je w jakiś szczególny sposób?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi to słyszeć, zaglądaj do mnie częściej! Jeżeli chodzi o włosy to mega o nie dbam szampon do włosów i od czasu do czasu odżywka :D nie prostuje, nie kręcę, nie susze od czasu do czasu przeczeszę :D Oto jakże skomplikowany przepis na moje włosy :) Pozdrawiam kisskiss

   Usuń
 2. Też tu trafiłam z Papilota. Nie czytałam zbytnio komentarzy, ale stylizacje bardzo mi się spodobały. Totalnie w moim guście. No może oprócz tej tutaj;p A po notce wydajesz się też bardzo zdystansowana i -że tak to kolokwialnie ujmę- fajna :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciesze się, że trafiają tu ludzie tacy jak ty, którzy doceniają to co robie. Faktycznie fajna babka jestem :D Odwiedzaj mnie częściej kisskiss

   Usuń